Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Specjalista ds .sprzedaży

Fundacja
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Obowiązki:
• sprzedaż samochodów nowych za pośrednictwem telefonu i Internetu
• aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów
• dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta
• przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów
• ścisła współpraca z Doradcami Handlowymi sprzedaży detalicznej

Wymagania

• umiejętności przedstawiania nowego produktu
• wykształcenie minimum średnie
• praca na 2 zmiany dzienne
• Zdolność przyswajania i przekazywania wiedzy technicznej
• prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
praktyka w telefonicznej obsłudze Klienta i sprzedaży

Oferujemy

• okres wdrożenia w asyście specjalistów
• szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bogaty pakiet benefitów