Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Referent ds. adminiatracji

  • Poznań, wielkopolskie
  • 4 350-4 350 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Pofam-Poznań Sp. z o.o. jest firmą powołaną do życia w roku 1992, obecnie mamy ponad 100 sklepów medycznych w całej Polsce,

dlatego w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pracownika Działu Administracji.

Od wszystkich zainteresowanych osób oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności.

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura
  • sporządzanie pism
  • korespondencja z kontrahentami
  • wystawianie faktur

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • obsługa urządzeń biurowych

  • prowadzenie rejestru dokumentów wychodzących i przychodzących

  • przygotowanie dokumentów

  • stała współpraca z podlegającymi sklepami w całej Polsce

  • współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli kosztów zawartych w umowach

Wymagania

- mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe- administracja
  • znajomość systemu BDO, KOBIZE
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość rynku nieruchomości

- pożądane:

  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole
  • dokładność, kreatywność i zmysł estetyczny

- konieczne:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagodzenie: podstawa + premia)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dofinansowanie do kart multisport
  • prywatna opieka medyczna po przejściu na czas nieokreślony
  • świadczenia świąteczne i wakacyjne
  • praca od poniedziałku do piątku
  • Administratorem danych osobowych jest Pofam-Poznań Sp. z o.o. 60-573 Poznań ul. Lindego 6, NIP: 7770021013. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • 1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Pofam-Poznań Sp. z o.o. 60-573 Poznań ul. Lindego 6, NIP: 7770021013., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. 2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Pofam-Poznań Sp. z o.o. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolne jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).