Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Centrum Ogrodnicze Szarotka

Sprzedawca w Centrum Ogrodniczym Szarotka

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Dynamicznie rozwijające się od 25 lat Centrum Ogrodnicze „Szarotka”, będące częścią Firmy Larix Spółka Jawna, mające swoje oddziały w Bielsku-Białej i Żywcu zatrudni pracownika na stanowisko Sprzedawca.

Firma Larix Właściciel Centrum Ogrodniczego Szarotka zatrudni pracownika na stanowicko Sprzedawca w naszym oddziale w Żywcu na ul. Wesołej 71.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów
  • Aktywna sprzedaż roślin
  • Współtworzenie dobrej i rodzinnej atmosfery
  • Przyjmowanie dostaw roślin
  • Wykładanie roślin
  • Troska o dobrą kondycję roślin

Wymagania

  • Umiętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Znajomość roślin
  • Chęć do uczenia się
  • Dobry i pozytywny kontakt z Klientami

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Badania
  • Szkolenia
  • Cały etat
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Rodzinną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę 4 dni w tygodniu po 10godzin na 3 dni wolnego (40 h tygodniowo)
  • Pracę na jedną zmianę 08:00-18:00
  • Administratorem danych osobowych jest LARIX Janusz Pieła Spółka Komandytowo-Akcyjna 43-300 Bielsko-Biała Orzeszkowej 40, NIP: 547-19-48-356. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LARIX Janusz Pieła Spółka Komandytowo-Akcyjna 43-300 Bielsko-Biała Orzeszkowej 40, NIP: 5471948356 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.