Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.

Pracownik Ochrony - Bielany Wrocławskie

  • Bielany Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o. posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu we Wrocławiu kandydatów do pracy

na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

lokalizacja:

BIELANY WROCŁAWSKIE

Zakres obowiązków

  • patrolowanie obiektu,
  • współpraca z Dowódcą Zmiany,
  • kontrola ruchu osobowego i transportu.

Wymagania

  • niekaralność,

  • sumienność,

  • punktualność,

  • mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub chęć szkoleń w zakresie ochrony.

Oferujemy

  • umowę zlecenie,

  • elastyczny grafik,

  • atrakcyjna stawka,

  • dodatki za polecenie nowego Pracownika,,

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • narzędzia potrzebne do pracy,

  • pełne umundurowanie.

Dodatkowe świadczenia:

  • paczki świąteczne,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M2C Facility Solutions Polska Sp. z o.o. Katowice 40-602 ul.Kolejowa 57, NIP: 9542843656 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.