Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
GoWork.pl

Asystent/ka do działu HR

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak m.in. szkolenia, rekrutacja i selekcja kandydatów, budowanie wizerunku pracodawcy oraz kształcenie policealne. Ponadto prowadzimy Portal Pracy, wspieramy Klientów w działaniach Employer Brandingowych. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Osoba na tym stanowisku powinna cechować się znakomitą organizacją czasu pracy, wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, konsekwencją w realizacji zadań i dążeniem do osiągnięcia celu. Motywacja, umiejętności zbierania i analizowania danych oraz optymizm będą bardzo ważną częścią.

Obowiązki

  • Pomoc przy procesach rekrutacyjnych,
  • Poszukiwanie i wstępna selekcja kandydatów,
  • Tworzenie analiz i raportów,
  • Zarządzanie dokumentacją,
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach,
  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne oraz koordynowanie projektów i inicjatyw.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność
  • Znajomość MS Office
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Różnorodne zadania i projekty.
  • Możliwość rozwoju.
  • Współpraca z inspirującymi ludźmi.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoWork.pl 00-838 Warszawa Prosta 69, NIP: 7010422232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.