Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Asystent w dziale Księgowości

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Lynka Sp. z o.o. Oferowane stanowisko Asystent w Dziale Sprzedaży Eksportowej Miejsce pracy Skawina Rodzaj oferty praca Ilość stanowisk 1 Osoba kontaktowa Mariola Woźniak Telefon 123235140 Faks 123235140 Firmowy adres e-mail mwozniak@lynka.eu

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie działu w codziennych obowiązkach, takich jak:
  • Księgowanie faktur towarowych,
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Potwierdzanie sald rozrachunków,
  • Kompletowanie dokumentów potwierdzeń wywozów dla celów VAT
  • Udział w przygotowaniu dokumentów do badania przez biegłego rewidenta
  • Udział we wdrożeniu nowego systemu klasy ERP

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe Rachunkowość/ Finanse/ Zarządzanie
  • Doświadczenie w księgowości
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwijania kompetencji.
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę.
  • Platformę MyBenefit, gdzie można skorzystać z wielu programów rabatowych, możliwości zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport.
  • Program poleceń.
  • Atrakcyjne rabaty na produkty firmy.
  • Wysoką kulturę pracy: W Lynka każdy jest równie ważny - bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, przekonania czy orientację. Szanujemy siebie nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lynka Sp. z o.o. 32-050 Skawina ul. Majdzika 16, NIP: 6770067612 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.