Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Asystent ds. zatrudnienia z orzeczeniem w Warszawie

BPO NETWORK Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

BPO Network to jedna z największych w Polsce agencji rekrutujących osoby z niepełnosprawnością.
Tworzymy Największą bazę kandydatów o szerokim spektrum wykształcenia i doświadczenia.
Nasza firma to gwarancja znalezienia pracownika o niezbędnych kwalifikacjach.
Gruntowna wiedza z zakresu kodeksu pracy, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Najwyższe standardy etyczne.

Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. zatrudnienia – praca stacjonarna w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej)

Zakres obowiązków:

- Kompleksowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnionych osób tj. teczek osobowych zawierających umowy, przebyte badania wymagane przez pracodawcę, wnioski o urlop, zwolnienia lekarskie i inne
- Weryfikacja otrzymanej dokumentacji kadrowej, następnie drukowanie i wysyłka kompletu dokumentów do pracownika pocztą tradycyjną
- Sprawdzanie dokumentacji kadrowej otrzymanej od pracowników pod względem poprawności. W razie braków informowanie działu osób wypełniających dokumenty o brakujących elementach (fakturach, podpisach itp.)
- Kontrola ważności umów obecnych pracowników ( w tym umów o pracę, orzeczeń o niepełnosprawności i zaświadczeń lekarskich (medycyna pracy, lekarz specjalista – dotyczący danego schorzenia pracownika)
- Obsługa bieżącej dokumentacji kadrowej pracowników (sporządzania umów wraz z ich weryfikacją)
- Zgłaszanie do działu kadr nowych pracowników do ubezpieczeń ZUS
- Ścisła współpraca z pracownikami biura OBPON jak również kontakt z działem pracowników wypełniających dokumenty (poprzez mail lub komunikator Skype)
- Wystawianie pracownikom skierowań okresowych i kontrolnych do lekarza medycyny pracy, oraz ich wysyłka (mailowo lub pocztą tradycyjną)
- Obsługa systemu kadrowego HRS
- Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów – zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy
- Kopiowanie dokumentów, układanie teczek pracowniczych
- Obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, ksero, faks, skaner
Koordynacja przepływu poczty e-mailowej

Wymagania

- Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
- Umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
- Komunikatywność, duże umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Pracę w godz. 9.00-16.00 tylko w dni robocze (uwzględniamy wszystkie dni wolne od pracy, nie pracujemy w godzinach nocnych).
- Pracę w obiekcie przystosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
- Stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
- Wielowymiarowa opieka ze strony BPO NETWORK (psycholog, prawnik, kadrowa)
- Respektujemy wszystkie uprawnienia pracownicze osób z niepełnosprawnościami

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Ilona

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ