Specjalista ds. contentu z niepełnosprawnością

InnoThink
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Dla Klienta, który jest wiodącą firmą z branży technologii finansowych w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. contentu.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.

Zadania:
• redakcja artykułów do prasy i na blogi zgodnie z aktualnymi wydarzeniami branżowymi,
• opracowanie harmonogramu komunikacji i tworzenie treści na potrzeby mediów społecznościowych zgodnie z przyjętą strategią,
• kreowanie treści dostosowanych do różnych kanałów komunikacji online,
• realizacja koncepcji kampanii contentowych - tworzenie treści na strony www marki, landing page,
• śledzenie i analiza trendów w content marketingu oraz mediach społecznościowych.

Wymagania

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
• doświadczenie w tworzeniu treści z zakresu copywritingu/contentu na różne platformy online (strony www, blogi, mailingi, media społecznościowe, artykuły do prasy),
• umiejętność kreowania treści dostosowanych do odpowiednich grup docelowych i różnych kanałów mediowych (w tym krótkich form reklamowych),
• kreatywność i gotowość do dzielenia się pomysłami,
• samodzielność oraz inicjatywna w pozyskiwaniu informacji i działaniach.
Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w systemie pracy zdalnej,
• współpracę z dynamicznym zespołem i możliwość realizacji własnych pomysłów,
• możliwość rozwijania umiejętności w obszarze content marketingu i mediów społecznościowych,
• oferta dotyczy pracy stałej.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)