Konstruktor mechanik

Centrum Projekt Sp. z o.o.
  • Długołęka, dolnośląskie pow. wrocławski

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Centrum Projekt Sp. z o.o. to firma inżynierska zaangażowana we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań systemów automatyki w różnych gałęziach przemysłu. Jesteśmy również producentem maszyn specjalistycznych na zamówienie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Konstruktor mechanik - maszyn i stanowisk automatyki przemysłowej

Oferta pracy dostępna od zaraz. Miejsce pracy: Byków k/Wrocławia

Zakres obowiązków:
- projektowanie części mechanicznej maszyn prototypowych, stanowisk automatyki przemysłowej, stanowisk zrobotyzowanych,
- obliczenia konstrukcyjne wytrzymałościowe i sprawdzające w w/w dziedzinie,
- nadzory i udział w testach w warsztacie firmowym,
- nadzory i udział w montażu obiektowym i uruchomieniach u klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w konstruowaniu maszyn dla przemysłu i związanych z tym podstawowych aplikacji mechatronicznych,
- umiejętność stosowania narzędzi projektowych 3D (Inventor),
- wykształcenia wyższego technicznego – konstrukcja maszyn, mechatronika lub pokrewne,
- posiadania prawa jazdy kat. B,

W zamian oferujemy:
- posiadania prawa jazdy kat. B.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)