Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Klecza Dolna, małopolskie pow. wadowicki

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży. Specjalizujemy się w produkcji uli styropianowych oraz sprzętu pszczelarskiego, takiego jak miodarki, urządzenia do kremowania, odsklepiania, dozowania miodu itd. Ciągły rozwój technologiczny i zmiany na rynku wymagają od nas elastyczności - wprowadzamy do oferty sprzęty wysoko wyspecjalizowane technologicznie, a zarazem dostępne dla każdego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim

Miejsce pracy: Klecza Dolna / Wadowice.

Zakres obowiązków

  • obsługa międzynarodowych klientów z zachowaniem najwyższej jakości obsługi,
  • odpowiadanie na przychodzące zapytania dotyczące cen, dostępności i specyfikacji produktów,
  • praca z korespondencją biznesową i przygotowanie dokumentów sprzedażowych,
  • przetwarzanie zamówień i współpraca z innymi działami w firmie,
  • budowanie trwałych relacji z naszymi międzynarodowymi partnerami / dystrybutorami,
  • odpowiadanie na zapytania klientów, w tym obsługa reklamacji produktów oraz udzielanie ogólnych informacji dla sprzedawców detalicznych i konsumentów,
  • reprezentowanie firmy na międzynarodowych wystawach,
  • monitorowanie statusu płatności przypisanej grupy kontrahentów,
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych,
  • wykonywanie tłumaczeń na potrzeby realizowanych zadań.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • podejmowanie działań zorientowanych na klienta, zapewniając mu obsługę wysokiej jakości,
  • samodzielność, proaktywność oraz umiejętność twórczego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność myślenia analitycznego, wyciągania wniosków a także rozwiązywania problemów oraz aktywnego i przyszłościowego działania,
  • doświadczenie w pracy z klientem lub w dziale sprzedaży.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet zniżek na nasze produkty firmowe
  • Uwzględniając Pana/Pani prawo do ochrony danych osobowych, uprzejmie informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kleczy Dolnej, przy ul. Pszczelej 2 (34-124 Klecza Górna), KRS 0000384597, REGON 121516572 (dalej jako: „Spółka”).

    2. Osobą do kontaktu ze strony Spółki w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych – Alicja Taborek-Skubij, rodo[eta]lyson.com.pl

    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:

    a) w celu realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w zakresie w jakim osoba przystępująca do rekrutacji podaje dane wskazane w przepisach prawa w celu uczestnictwa w rekrutacji,

    b) w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia umowy, na Pani/Pana żądanie,

    c) na podstawie dobrowolnej zgody wyrażonej przez kandydata, w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, a także w zakresie udostępnienia danych osobowych, których podanie nie jest wymagane przez przepisy obowiązującego prawa,

    d) w zakresie przetwarzania danych do oceny zdolności pracownika do pracy.

    4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych wskazanych w art. 221 KP, będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    5. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a jeżeli uzna Pan/Pani, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa, przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

    6. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a w razie wyrażenia zgody na udział w dalszych rekrutacjach – przez 6 miesięcy.

    7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    8. Pana/Pani dane osobowe co do zasady nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (dalej: „EOG”). Mając jednak na uwadze świadczenie usług przez naszych podwykonawców przy realizacji wsparcia dla usług teleinformatycznych oraz infrastruktury IT, Spółka może zlecać wykonywanie określonych czynności bądź zadań informatycznych uznanym podwykonawcom działającym poza EOG, co może powodować przekazanie Twoich danych poza obszar EOG.

    Kliknięcie przycisku „APLIKUJ” jest jednoznaczne z akceptacją treścią klauzuli oraz wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacyjnym.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).