Telefoniczny Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Digital Smart
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa zlecenie

Jesteśmy dynamiczną agencją marketingową specjalizującą się w obszarze mediów społecznościowych i poszukujemy energicznego i komunikatywnego kandydata na stanowisko Telefonicznego Konsultanta ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków obejmuje:

Prezentowanie i wysyłka ofert handlowych.
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Przyjmowanie zamówień i rejestrowanie ich w systemie CRM.
Aktywne dzwonienie do klientów w celu obsługi i wsparcia.
Aktywne dzwonienie do klientów w celu pozyskiwania nowych zleceń.
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów poprzez staranne prowadzenie rozmów i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów.

Wymagania

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientami.
Doświadczenie w obsłudze klienta w środowisku telefonicznym.
Umiejętność empatycznego słuchania, skutecznego rozwiązywania problemów i optymistycznego podejścia do klientów.
Umiejętności sprzedażowe oraz motywacja do osiągania celów.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży.
Profesjonalne szkolenie i wsparcie w procesie adaptacji.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Przyjazną atmosferę pracy i elastyczny grafik.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres @ W temacie wiadomości proszę wpisać: "Telefoniczny Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Twoje Imię i Nazwisko". Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)