Specjalista do spraw analiz i raportowania

  • Zembrzyce, małopolskie pow. suski

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia, matematyka, informatyka
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie: min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    Umiejętności: bardzo dobra znajomość Excel, zdolność analitycznego myślenia i budowania wniosków w oparciu o dane cyfrowe, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowania materiałów, własna inicjatywa, gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań, ,mile widziana znajomość rozwiązań analityki biznesowej - BI, duża samodzielność oraz zdolności interpersonalne. Znajomość języka angielskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 9 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)