Monter linii wysokiego napięcia

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Belgia zagranica

Elektromonter

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Zawody: Elektromonter napowietrznych linii wysokich i najwyższych napięć (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: znajomość j. francuskiego LUB angielskiego LUB niderlandzkiego na poziomie dobrym
    uprawnienia do pracy przy instalacjach elektrycznych (w tym niskiego napięcia)
    prawo jazdy kat. B
    brak lęku wysokości
    tolerancja na zmienną pogodę (deszcz, śnieg, mgła, zimno, słońce itp.) - praca na świeżym powietrzu, w każdych warunkach pogodowych,
    samodzielność,
    prawność fizyczna do prac ziemnych (kopania),
    dbałość o sprzęt i materiały.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 16,9 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)