Specjalista ds. kadr i płac

ELITELAS
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:
- Sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych,
- Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PEFRON,
- Prowadzenie akt osobowych,
- Rozliczanie czasu pracy,
- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Praca od zaraz.

Wymagania
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Mile widziana znajomość programu PŁATNIK oraz AGA,
- Znajomość przepisów z zakresu zatrudnienia cudzoziemców,
- Dobra znajomość przepisów prawa pracy,
- Samodzielność oraz odpowiedzialność za wyniki swojej pracy.
- Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej.

CV można wysyłać za pośrednictwem portalu wraz z dołączeniem klauzury o ochronie danych osobowych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 15 812 15 20 do godziny 15.00

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Durdy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)