Doradca ds sprzedaży i marketingu

Dussmann
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.
Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

DORADCA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Miejscowość: Warszawa śródmieście

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług, interesujesz się marketingiem i chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Twoje zadania:
• Sprzedaż usług (tworzenie ofert, prezentacji, spotkania z klientami)
• Identyfikacja nowych możliwości biznesowych i współpraca z klientami
• Współtworzenie strategii sprzedażowych i planów rozwoju
• Wsparcie w bieżących projektach Dyrektora Działu Sprzedaży
• Pomoc w administrowaniu strony www oraz profilów firmy w mediach społecznościowych
• Współpraca z agencją marketingową – opracowywanie publikowanych treści
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży

Oczekujemy:
• Doświadczenia w sprzedaży usług
• Zainteresowania marketingiem i chęci do zdobywania doświadczenia
• Znajomości MS Office (Word, Excel)
• Kreatywności i proaktywności
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Czynnego prawa jazdy kat B
• Znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikacje – min. B1

To oferujemy:
• Przyjazne środowisko pracy w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku
• Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
• Niezbędne narzędzia pracy
• Umowę o pracę
• Prace w biurze o wysokim standardzie w centrum Warszawy
• Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)