Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski
  • 4 400-5 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

ŚLUSARZ

Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki „Carboautomatyka” S.A., jest firmą o prawie 45-letniej tradycji.

Zatrudniamy doświadczoną, wysoko wykwalifikowana kadrę posiadającą uprawnienia projektowe, budowlane, zatwierdzenia branżowe.

Jesteśmy obecnie na rynkach:
- górnictwa,
- energetyki,
- ciepłownictwa,
- hutnictwa,
- koksownictwa,
- gospodarki wodno-ściekowej,
- tuneli komunikacyjnych,
- infrastruktury drogowej.

Realizujemy całe inwestycje „pod klucz”. Nasza oferta obejmuje projektowanie, produkcję, montaż, kompletację, szkolenia oraz serwis.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko ŚLUSARZ

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i danymi wyjściowymi,
  • Wykonywanie prac pomocniczych, przygotowawczo- zakończeniowych,
  • Wykonywanie prac monterskich, mechanicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe- mechanik budowy maszyn,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Ogólna wiedza zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa maszyn: wiertarka słupowa, gwinciarka, nożyce gilotynowe, prasa hydrauliczna krawędziowa,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

  • Uprawnienia obsługi urządzeń: suwnice sterowane z poziomu roboczego,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, odbycia szkoleń
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki "CARBOAUTOMATYKA" SA 43-100 Tychy Budowlanych 168, NIP: 6460009129. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki "CARBOAUTOMATYKA" SA 43-100 Tychy Budowlanych 168, NIP: 6460009129 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.