Pakowacz produktów - bez doświadczenia

GRH
  • Tryńcza, podkarpackie pow. przeworski

Inny

Umowa o pracę

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Pakowacz produktów

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Bez doświadczenia!

Opis stanowiska:

Kontrola jakości produktu (sprawdzanie czy jest dobrze odlany)
Pakowanie w plastikowy rękaw produktów tj. rynny PVC, deski podsufitki, węży, zraszaczy
Przyklejanie etykiety oraz układanie produktów na palety

Wymagania

Dobra sprawność fizyczna
Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie podstawowe oparte na minimalnej krajowej + dodatki za zmianę nocną
Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)