Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Elektryk

MAC Industrial to firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu wysokiej jakości usług i kompleksowych rozwiązań z zakresu elektroenergetyki dla przemysłu. Obecnie zwiększamy dynamikę naszego rozwoju i znacznie poszerzamy obszary naszej działalności, dlatego do zespołu potrzebujemy fachowców wysokiej klasy, którzy są gotowi realizować razem z nami „Rozwiązania z przyszłością" dla naszych klientów.

Jeśli jesteś osobą dokładną i sumienną, nastawioną na rezultaty i odpowiedzialnie podchodzącą do powierzonych zadań, szybko się uczysz i lubisz podejmować nowe wyzwania, zgłoś swoją aplikację do MAC Industrial. Poszukujemy pracowników zainteresowanych długofalową współpracą.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Elektryk

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac elektrycznych u klientów biznesowych i indywidualnych,
  • wykonywanie prac montażowych na obiektach m.in. montaż falowników, rozdzielnic, prowadzenie tras kablowych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i serwisowych.

Wymagania

  • praktyczne doświadczenie w pracy elektryka – min. 5-letnie,
  • zaangażowanie,
  • chęć uczenia się, rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia szerokiego i specjalistycznego doświadczenia w branży,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę jednozmianową.
  • Administratorem danych osobowych jest MAC Industrial Marcin Czulak 34-325 Łodygowice ul. Kasztanowa 77, NIP: 5472015632. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MAC Industrial Marcin Czulak, ul. Kasztanowa 77, 34-325 Łodygowice, NIP: 5472015632zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dom zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com