Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Terenowy przedstawiciel handlowy w technicznej sprzedaży b2b

  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku przedstawiciela handlowego. Mile widziane posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenia / wiedzy w dziedzinie przemysłowych środków / technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji. Oczekujemy: Pracy zorientowanej na klienta i sukces; umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie; osobę lubiącą sprzedawać i kontaktować się z klientami. Wymagana znajomość języka niemieckiego (wymagana wyłącznie do komunikacji wywnętrz firmy).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 7000 zł/brutto + prowizja zależna od wyników sprzedaży + dodatkowe bonusy. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
CBOP