Nauczyciele języków: chińskiego, japońskiego, koreańskiego

Cosinus
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby do prowadzenia lekcji online z języka chińskiego, japońskiego lub koreańskiego!

Firma Cosinus poszukuje pasjonata/pasjonatki języków azjatyckich, który/a chciałby/a podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Jeśli jesteś kompetentny/a w jednym z tych języków i chciałbyś/chciałabyś pomagać innym w ich nauce, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania

- Biegła znajomość języka chińskiego, japońskiego lub koreańskiego
- Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób klarowny i zrozumiały.
- Doświadczenie w nauczaniu lub prowadzeniu korepetycji online będzie dodatkowym atutem.
- Dyspozycyjność do pracy w wybranych godzinach.

Obowiązki:

- Prowadzenie korepetycji online z języka chińskiego, japońskiego lub koreańskiego.
- Indywidualne dostosowanie metody nauczania do potrzeb i poziomu zaawansowania ucznia.
- Przygotowywanie materiałów dydaktycznych w celu ułatwienia nauki.

Oferujemy

- Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich możliwości.
- Stawkę godzinową (do negocjacji w zależności od doświadczenia).
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony firmy.
- Pracę zdalną.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy jako korepetytor/korepetytorka z języka chińskiego, japońskiego lub koreańskiego, prześlij swoje CV lub krótkie podanie motywacyjne.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Dodana
Wygasa (dzisiaj)