Poszukiwany nauczyciel informatyki

Cosinus
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Opis Stanowiska:
Liceum Eksternistyczne Cosinus poszukuje informatyka do prowadzenia zajęć online. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i prowadzenie zajęć z informatyki dla uczniów liceum eksternistycznego.

Obowiązki:

Przygotowywanie materiałów dydaktycznych z zakresu informatyki.
Prowadzenie zajęć online zgodnie z ustalonym harmonogramem (średnio co dwa tygodnie, w weekendy).
Zapewnienie wysokiej jakości nauczania oraz przygotowanie do egzaminu eksternistycznego.
Ocena postępów uczniów i udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych z nauką.

Wymagania

Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin.
Doświadczenie w prowadzeniu zajęć lub szkoleń z zakresu informatyki będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność pracy w środowisku online oraz znajomość narzędzi do prowadzenia zajęć zdalnych.

Oferujemy

Możliwość rozwijania się w obszarze edukacji online.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i chcesz podzielić się swoją wiedzą z młodzieżą, to ta praca jest dla Ciebie! Zachęcamy do przesyłania CV
Dodana
Wygasa (dzisiaj)