Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024
HYDRO-MARKO SP. Z O.O. SP. K.

Kierownik budowy / Inżynier budowy

  • Dolnośląskie

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Firma HYDRO-MARKO działająca w branży budowlanej poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY/ INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy m.in.: Polanica Zdrój, Lisowice

Zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja prac na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną, harmonogramami,
  • nadzór w zakresie jakości i terminowości realizowanych prac,
  • kontrolowanie kosztów budowy,
  • kierowanie brygadami pracowniczymi,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • utrzymywanie relacji z Inwestorem,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP,
  • wsparcie Kierownika Budowy w zarządzaniu procesem budowy (Inżynier budowy).

Wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji sanitarnych lub konstrukcyjno-budowlanej (Kierownik budowy),
  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska (Inżynier budowy),
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne w zależności od preferencji Kandydata
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • w trakcie delegacji zapewniamy zakwaterowanie i dietę za każdy dzień pobytu,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest HYDRO-MARKO SP. Z O.O. SP. K. 63-200 Jarocin WOJSKA POLSKIEGO 139, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYDRO-MARKO SP. Z O.O. SP. K. 63-200 Jarocin WOJSKA POLSKIEGO 139, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.