Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Praca w fabryce opakowań

HRQ
  • Brwinów, mazowieckie pow. pruszkowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

HRQ Ability Sp. z o.o. Jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.

Zatrudnienie na stanowisku: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Brwinów

Opis stanowiska:
o Obsługa maszyn produkujących opakowania z tektury
o Pakowanie godowych elementów

Czego oczekujemy:
o Motywacja do pracy
o Gotowość do pracy na 2 zmiany

Oferujemy

o Praca na pełen etaty
o Wolne weekendy
o Praca w stałych godzinach 6-14 i 14-22
o Stawka od 29,50 zł brutto na godzinę

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV