Kadrowa w biurze rachunkowym

Max Plus
  • Kalisz, wielkopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Poszukujemy KADROWEJ z doświadczeniem w pracy w biurze rachunkowym.

Twój zakres obowiązków
- rozliczanie ZUS przedsiębiorców jednoosobowych działalności gospodarczych
- obsługa PUE ZUS klientów,
- obsługa kadrowa pracowników, w szczególności prowadzenie akt osobowych (w tym zatrudnianie obywateli Ukrainy)
- przygotowywanie formularzy zgłoszeniowych do ZUS dla pracowników a także umów, zakresów obowiązków, porozumień zmieniających i pozostałej niezbędnej dokumentacji
-weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników
- naliczanie wynagrodzeń pracowników z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych z uwzględnieniem wszystkich dodatków i potrąceń,
- prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich pracowników oraz urlopów pracowników

Nasze wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa, Kodeksu Pracy oraz innych niezbędnych
- Znajomość PUE ZUS, programu GRATYFIKANT mile widziana
- Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie
- Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

- elastyczne warunki pracy
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
- praca w młodym miłym zespole
- możliwości rozwoju
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)