Specjalista ds. Promocji i Marketingu obiektu hotelowo – re

Gościniec Pod Strzechą
  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Specjalista ds. Promocji i Marketingu
obiektu hotelowo – restauracyjnego
GOŚCINIEC POD STRZECHĄ
Krzywe 16B, 16-402 Suwałki
tel.: +48 508 078 066, +48 87 563 00 43

Gościniec Pod Strzechą aktualnie poszukuje eksperta na stanowisko:
„Specjalista ds. Promocji i Marketingu”

Zakres obowiązków
• Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych oraz promocji usług hotelu i restauracji
• Działania marketingowe, prowadzenie kampanii reklamowych w tym uruchamianie i obsługa reklam na: META, Tik Tok, LinkedIn, Google
• Zgłaszanie zapotrzebowania na kontent do reklam i pomoc przy ich Tworzeniu
• Tworzenie i wysyłanie mailingów
• Praca z narzędziami AI, typu ChatGPT, COPILOT, BARD, MONICA, Canva
• Utrzymywanie relacji z klientami, budowanie lojalności klientów
• Rozwijanie bazy klientów i nowych usług
• Analiza rynku i konkurencji, tworzenie raportów i rekomendacji dotyczących rozwoju usług hotelu i restauracji
• Kreacja materiałów marketingowych: katalogi, broszury, materiały graficzne, banery, filmy, itp.,
• Przygotowywanie kampanii marketingowych online i offline
• Realizacja kampanii PR - współpraca z mediami lokalnymi
• Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych i ich optymalizacja
• Analiza trendów oraz wdrażanie innowacji w obszarze komunikacji online
• Kreowanie pomysłów biznesowych
• Uczestnictwo w targach branżowych
• Zarządzanie budżetem – planowanie oraz rozliczanie kampanii
• Współpraca z agencjami, mediami, podwykonawcami
• Współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stroną www - nadzór nad rozwojem strony www
• Ścisła współpraca z właścicielem firmy

Wymagania
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i współpracy z agencjami marketingowymi lub freelancerami w obszarze mediów społecznościowych
• Umiejętność planowania i realizacji działań marketingowych
• Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu przynajmniej jednego z systemów reklamowych META, Google, LinkedIn, Tik Tok
• Zdolności analityczne z umiejętnością interpretacji danych i trendów w branży
• Znajomości narzędzi Google Analytics, Facebook Ads, Google AdWords
• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Zainteresowanie tematyką marketingu
• Znajomość narzędzi e-marketingu i analityki
• Wysoka motywacja oraz zorientowanie na cel
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
• Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
• Wysoka motywacja i potrzeba osiągania ambitnych celów
• Zorientowanie na obsługę klienta i dbanie o wysoką jakość usług
• Inicjatywa i kreatywność w działaniu
• Pracowitość i chęć do działania
• Lekkie pióro i zmysł estetyczny

Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę, pełny etat lub B2B
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie - wynagrodzenie podstawowe + premia od pozyskanych projektów
• Zniżki na pobyty w Gościńcu i restauracji
• Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi
• Przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole
• Możliwość pracy hybrydowej (4 dni w biurze, 1 dzień zdalnie),
• Miejsce parkingowe
• Godziny pracy od 8:00 do 16:00

CV prosimy wysyłać na adres: @

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)