Praca Główny księgowy

Tarolbud Sp. z o.o
  • Zabrze, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana poszukuje głównego księgowego/głównej księgowej. M. Zabrze. Pełny etat. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiętności i doświadczenia. Praca w pełnym wymiarze godzin.
Minimalne wymagania :
- wykształcenie wyższe związane z wykonanym zawodem
- doświadczenia na stanowisku 10 lat, w tym ostatnich 5 lat – w branży budowlanej
- znajomość aktualnych przepisów prawa ( ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych i innych związanych z księgowością)
- umiejętności obsługi programów komputerowych MS Office + programy do prowadzenia księgowości

Twój zakres zadań :
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT i t.p)
- kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( banki, Urząd Skarbowy, Główny Urząd Statystyczny, ZUS i t.d)
- sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych
- sporządzanie analiz i raportów na potzreby wewnętrzne firmy
- pilnowanie terminowości przeprowadzania operacji i transakcji
- planowanie, kontrolowanie, koordynowanie rachunkowości

Miłe widziane :
- posługiwanie językiem ukraińskim/rosyjskim/angielskim
- kwalifikacje ACCA /uprawnienia rewidenta/doradcy podatkowego

Zapraszamy do kontaktu:

TAROLBUD Sp. z o.o
Tel.
CV na maila : @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)