Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
By Dziubeka

Sprzedawca w sklepie firmowym By Dziubeka - Warszawa Młociny

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne.

BY DZIUBEKA - BIŻUTERIA MODOWA
zaprasza do pracy w sklepie firmowym.

Dołącz do naszego zespołu jako

Sprzedawca w sklepie firmowym By Dziubeka

Warszawa Młociny

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów,
  • obsługa reklamacji i zwrotów,
  • ekspozycja biżuterii.

Wymagania

Jeżeli:

  • interesujesz się modą i biżuterią,
  • masz w sobie dużo energii,
  • potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta,
  • cechuje Cię otwartość i szczerość w kontaktach z innymi,
  • potrafisz ustalać priorytety,
  • łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
  • posiadasz umiejętności ładnej prezentacji produktów,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy

  • ciekawą pracę z ładnym produktem w rozwijającej się firmie,
  • motywujące i adekwatne do zaangażowania w obowiązki wynagrodzenie,
  • współpracę opartą na dowolnym modelu zatrudnienia,
  • duże zniżki na produkty By Dziubeka.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA 43-100 Tychy Ul. Browarowa 21, NIP: 6462409318. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA 43-100 Tychy Ul. Browarowa 21, NIP: 6462409318 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.