Praca - Informatyk

Agileo.it
  • Katowice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych.

Nasza oferta:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zależy nam żebyś czuł się bezpiecznie.
-pakiet medyczny - żebyś mógł zadbać o swoje zdrowie,
-dofinansowanie do pakietów sportowych – lubimy ludzi z pasją, .
-szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii Grupy Gumułka – chętnie dzielimy się swoją wiedzę.
-dofinansowanie do szkoleń i kursów – chcesz zdobywać nowe kwalifikacje ? Pomożemy Ci.
-spotkania firmowe/pracownicze – żebyś mógł spędzić czas ze swoimi kolegami z zespołu i wspólnie robić to, co sprawia Wam radość.
-świadczenie okolicznościowe, imprezy kulturalne oraz sportowe – bo nie tylko pracą człowiek żyje.

Kogo szukamy:

-podstawowa znajomość baz danych SQL.
-umiejętność diagnozy awarii sprzętowych, w tym również w sprzęcie peryferyjnym (skanery, drukarki).
-dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7, 8, 10, 11).
-wiedza w zakresie budowy i działania sieci komputerowych.
-umiejętność drobnych napraw (wymiany dysku, matryc, płyt głównych).
-umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows
-umiejętność instalowania i konfigurowania oprogramowania.
-znajomość technologii sieciowych, protokołów i urządzeń: switch, modemy ADSL, proste routery, umiejętność przygotowywania okablowania sieciowego – znajomość sieci bezprzewodowych i sprzętu z nimi związanego,
-doświadczenie w zakresie telefonii VOIP.
-mile widziana znajomość systemów Linux.
-zainteresowanie branżą IT.

Twoje zadania:

-wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystywanego oprogramowania i sprzętu,
-administrowanie systemami informatycznymi,
-realizacja zgłoszeń pierwszej linii wsparcia
-prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniami i sprzętem,
-zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń informatycznych w firmie,
-diagnozowanie i usuwanie usterek programowych oraz sprzętowych,
-przygotowanie do pracy stacji roboczych, laptopów i urządzeń peryferyjnych,
-instalowanie i konfigurowanie oprogramowania i urządzeń peryferyjnych,
-utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)