Zatrudnię do zdalnej obsługi klienta z j.szwedzkim lub angie

Home Office
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Praca stała lub dodatkowa

Firma (branża HR) zatrudni do swojego biura pracownika do zdalnej obsługi Klienta z j.szwedzkim lub angielskim

Zakres obowiązków :

- pozyskiwanie pracodawców i pracowników poprzez wdrażanie optymalnych metod, m.in.:

- przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach pracy i/lub pozyskiwanie kandydatów metodą direct search

- przeprowadzanie rozmów telefonicznych

- ⁠aktywna współpraca z osobami reprezentującymi Klienta w celu budowania oraz rozwijania trwałej relacji biznesowej

- reklama

Ponadto

cotygodniowe tworzenie raportów oraz zestawień ze swojej pracy na potrzeby wewnętrzne biura

telefoniczna dyspozycyjność dla biura w godzinach pracy

Nasze wymagania :

komunikatywna znajomość języka szwedzkiego lub angielskiego

doświadczenie w obszarze budowania marki pracodawcy,

umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych w trybie zdalnym,

samodzielność, zaangażowanie, kreatywność,

otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy

praca 100% zdalna (tzw. home office),

kompleksowe wdrożenie na stanowisko i przeszkolenie umożliwiające start zawodowy w branży rekrutacyjnej

przyjazna atmosfera pracy i wsparcie biura

telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)