Dodatkowa oraz główna praca

Teleport.zone spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o dzieło

Nasza aplikacja Teleport.zone łączy klientów z kierowcami, umożliwiając szybki, bezproblemowy i efektywny transport.

Jesteśmy zespołem, gdzie praca to nie tylko zadania, ale także szansa na rozwój i zarabianie!
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Biznesowy / Przedstawicielka Biznesowa
Twoje zadania:

· Aktywne pozyskiwanie kierowców taxi, dostawców i restauracji i zachęcanie ich do rejestracji i korzystania z aplikacji Teleport.zone

· Rejestracja pozyskanych partnerów w naszej aplikacji

· Wsparcie i monitoring kierowców w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

· Promowanie usług ZONE w celu pozyskiwania nowych klientów.

Co

Oferujemy

· Wynagrodzenie oparte na prowizji, z możliwością przekształcenia na stałe wynagrodzenie w przyszłości.

· Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dostępności.

· Pracę w dynamicznym środowisku startupu, gdzie doceniamy kreatywność i zaangażowanie.

· Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

· Doświadczenie nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy!

Szukamy osoby, która potrafi nawiązywać relacje biznesowe, a jednocześnie posiada energię do zagadywania potencjalnych partnerów więc sukces i zarobki zagwarantuje Ci:

· Umiejętność nawiązywania relacji

· Energię do aktywnego podejścia i zagadywania potencjalnych partnerów.

· Pozytywne podejście do pracy zespołowej.

· Gotowość do nauki i rozwijania umiejętności.

· Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i dobrą organizację pracy własnej.

Uwaga:

· Własna działalność gospodarcza / status studenta będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy w terenie twojego miasta i okolicach. Lokalizacja tam gdzie są restauracji.

Razem z nami zbuduj przyszłość transportu! Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów/gotowa na wyzwania, prześlij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)