Konstruktor cad

  • Łęczna, lubelskie pow. łęczyński

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Zawody: Operator CAD
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: - ponadpodstawowa znajomość programów CAD najlepiej Fusion 360,
    - umiejętność odczytywania oraz wykonywania dokumentacji technicznej,
    - umiejętność pracy ze skanerem 3D,
    - podstawowa wiedza z podstaw konstrukcji maszyn,
    - umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, kątomierz, miarka)
    - co najmniej podstawowa znajomość materiałoznawstwa,
    - zmysł techniczny,
    - mile widziana znajomość rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych w motoryzacji,
    - mile widziana umiejętność wykonywania analizy MES modeli,
    - umiejętność pracy pod presją
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)