Senior mechanical engineer/ starszy inżynier mechanik

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: mechanika i budowa maszyn
  • Zawody: Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe (wymagany staż - lata: 5)
  • Inne wymagania: Twój profil: Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, doświadczenie zawodowe min. 5 lat, wykształcenie wyższe, specjalizacja : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, umiejetność obliczania sił, naprężeń, mocy, momentu obrotowego itp., znajomość pneumatyki i hydrauliki, znajomość AutoCad 2D, Inventor, SolidWorks i MS Office, dobre umiejętności komunikacyjne, świadomość zrównoważonego rozwoju.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)