Specjalista/Specjalistka ds. projektów unijnych

DCG Sp. z o.o.
  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa i rozliczanie projektów dotacyjnych
• Koordynacja projektów od strony administracyjno-finansowej, rozliczanie i monitoring ich realizacji zgodnie z umowami o dofinansowanie
• Składanie wniosków o płatność w dedykowanych systemach projektowych
• Tworzenie harmonogramów płatności
• Monitorowanie realizacji projektów i zadań, w tym:
• Postępu wykonania poszczególnych zadań
• Wykonania planu finansowego/budżetu projektu/zadania i poprawności wydatkowanych pieniędzy zgodnie z wnioskiem projektowym
• Wykonania harmonogramów rzeczowych i finansowych projektów/ zadań
• Realizacja wskaźników projektów/ zadań
• Współpraca z działem finansowym i administracyjnym, ale też z działem B+R
• Bieżąca obsługa administracyjna projektów/ zadań w zakresie przepływu dokumentów
• Prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów
• Przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności
• Współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie bieżących działań
• Archiwizowanie dokumentacji

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów dotacyjnych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie - warunek konieczny
• Sumienność, dokładność oraz dobra organizacja czasu pracy
• Samodzielność, elastyczność oraz umiejętność zarządzania priorytetami

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę lub kontrakt B2B
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę sportową
• Dofinansowanie do kursów i szkoleń
• Paczki świąteczne
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)