Księgowy/Księgowa

Tap.Talent
  • Białystok, podlaskie

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukujemy Księgowej/Księgowego do biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na
rynku pracy. Nasz klient jest czołowym dostawcą usług BPO i współpracuje ze swoimi
polskimi oraz zagranicznymi partnerami. Zakres usług naszego klienta zawiera m.in.
księgowość, kadry i płace oraz usługi doradczo-podatkowa. Firma zatrudnia ponad 150
pracowników, a swoje siedziby ma w 5 miastach (Warszawa, Katowice, Radom, Białystok i
Toruń).

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych polskich i zagranicznych klientów.
• Sporządzanie deklaracji VAT i CIT.
• Przygotowanie raportów dla klientów (m.in. bilans, rachunek zysków i strat).
• Pomoc klientom w kwestiach podatkowych i finansowych.
• Sporządzanie raportów finansowych.
• Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
• Korespondencja z klientem oraz z urzędami.
• Udzielanie porad klientom.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewne.
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym (mile widziane
doświadczenie w biurze rachunkowym).
• Znajomość programu księgowego – Symfonia.
• Umiejętność obsługi biurowego oprogramowania (Excel, Word, itp.).
• Angielski na poziomie B2.
• Dokładność i dbałość o szczegóły.
• Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.
• Bardzo dobra organizacja pracy.

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
• System premiowy.
• Pakiet opieki medycznej.
• Dofinansowanie do kursów językowych.
• Szkolenia wewnętrzne z zakresu księgowości.
• Platforma benefitowa (do wykorzystania)
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)