Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Specjalista ds. administracji

HRK S.A.
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania:

• Redagowanie i sporządzanie pism wewnętrznych i zewnętrznych
• Przygotowywanie prostych umów oraz negocjowanie ich warunków (umowy najmu, umowy zlecenie)
• Wykonywanie czynności związanych z biurową obsługą administracyjną
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Prowadzenie baz danych i rejestrów
• Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
• Współpraca z innymi działami spółki
• Wsparcie pracy zespołu

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy
• Zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy
• Rzetelność i dokładność
• Inicjatywa w działaniu i samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Obsługa komputera w środowisku Windows, w tym znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, wsparcie zaangażowanego zespołu i bardzo dobrą atmosferę pracy
• Kartę MultiSport, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe