Elektryk - Serwis Solaris Bus & Coach

Solaris Bus & Coach
  • Murowana Goślina, wielkopolskie pow. poznański

Inżynier

Umowa o pracę

Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Do naszego Warsztatu w Murowanej Goślinie poszukujemy specjalistów z obszaru elektryki pojazdów użytkowych.

Miejsce pracy : Murowana Goślina ( praca na jedną zmianę z możliwymi delegacjami )

Twój zakres obowiązków:

•Diagnozowanie i naprawa pojazdów;

•Prowadzenie dokumentacji napraw;

•Weryfikacja i naprawa układów elektrycznych w pojazdach;

•Kontrola elektryczna pojazdu;

•Programowanie i kalibracja urządzeń elektronicznych silnika, skrzyni biegów i ogrzewania, klimatyzacji oraz innych podzespołów.

Nasze oczekiwania

•Wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka);

•Doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej;

•Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych;

•Umiejętność obsługi elektronarzędzi;

•Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych;

•Umiejętność weryfikacji usterek i napraw tych usterek, napraw instalacji elektrycznych itd;

•Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą;

•Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

•Prawo jazdy kat B, mile widziane prawo jazdy kat. D.

Mile widziane:

•umiejętności związane z konfiguracją siecią ethernetowych, uruchomieniem monitoringu przemysłowego, urządzeń audio, GPS, GSM będą dodatkowym atutem;

•Uprawnienia SEP.

Co oferujemy?

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

premię gwiazdkową- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia

dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto

dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł

pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę

prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie

ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU

platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

szkolenia i rozwój - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy, szkolenia w ramach Twojego stanowiska umożliwiające zdobycie nowych uprawnień zawodowych finansowane przez pracodawcę

parking dla pracowników

program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika

program „Mam Pomysł”
Dodana
Wygasa (dzisiaj)