Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska → Opole

Sedulus Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska

- Zapewnienie realizacji procesu BHP w obrębie działań firmy
- Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną
- Przeprowadzanie wstępnych, okresowych i stanowiskowych szkoleń BHP
- Przeprowadzanie postępowań powypadkowych
- Nadzór nad poprawnym prowadzeniem prac w zgodzie z międzynarodową normą bezpieczeństwa pracy SCC / VCA
- Praca w Opolu na 1 - zmianę

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub przyszły absolwent studiów BHP

- Znajomość zagadnień z zakresu BHP, ochrony środowiska.
- Wymagana znajomość j.angielskiego (min.B1)
- Mile wdziana znajomość j.niemieckiego
- Wymagane prawo jazdy

Oferujemy

- Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 zł netto
- Zdobywanie nowych doświadczeń w dziedzinie BHP oraz rozwój osobisty
- Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
- Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku
- Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)