Mistrz ds. kotłowni lokalnych

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe - mile widziane, podstawowy pakiet MS Office, prawo jazdy kat B
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : podstawowa znajomość procesów remontowych maszyn i urządzeń
    [Umiejętność 1] : wskazane posiadanie uprawnień energetycznych E lub E i D dla grup II, III
    [Inne] : wymagana dyspozycyjność, wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, wskazane doświadczenie w zakresie energetycznym, podstawowa znajomość procesów remontowych maszyn i urządzeń, znajomość przepisów BHP
    proponowane wynagrodzenie do negocjacji 6000 - 7000
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 miesięcy temu)