Elektroautomatyk (Tczew)

Grupa GPEC
  • Tczew, pomorskie pow. tczewski

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa, konserwacje i remonty urządzeń elektrycznych zamontowanych na infrastrukturze Grupy GPEC
- wykonywanie oraz naprawa instalacji elektroenergetycznych, w tym systemów sterowania i kontroli
- utrzymanie ruchu źródeł ciepła w zakresie elektroenergetycznym
- czynności związane ze wstrzymywaniem, odcinaniem i rozpoczynaniem dostawy ciepła
- realizowanie zgłoszeń na miejskiej infrastrukturze ciepłowniczej

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne (np. energetyk, automatyk, elektrotechnik)
- podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- świadectwo kwalifikacyjne E gr. I
- znajomość podstaw obsługi sterowników i regulatorów
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- ciekawe zadania i różnorodny zespół
- dodatkowe 4 dni wolne w roku
- udział w projektach międzyobszarowych
- opiekę medyczną
- szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
- benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
- pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)