Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA/ KOSZTORYSANT (HVAC)

ACE Group Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

ACE Group Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą inżynieryjną w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, oraz instalacji wod.-kan.-gaz- c.o.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA / KOSZTORYSANT (HVAC)

Obowiązki :
• analiza dokumentacji projektowej i materiałów przetargowych,
• sporządzanie kalkulacji robót budowlanych,
• opracowywanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie instalacji HVAC,
• weryfikacja kosztów i poprawności kalkulacji przedmiarowej,
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców urządzeń,
• weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,
• prowadzenie dokumentacji wykonywanych ofert,
• sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,
• współpraca z kierownikami robót.

Wymagania

• wykształcenie wyższe branżowe,
• minimum dwuletnie doświadczenie w branży HVAC na stanowisku kosztorysant/ specjalista ds. kalkulacji/ specjalista ds. ofertowania,
• dobra znajomość branży budowlanej w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC
• umiejętność czytania dokumentacji z zakresu instalacji sanitarnych i HVAC,
• mile widziana znajomość programów kosztorysowych (ZUZIA),
• znajomość pakietu MS Office,
• obsługa programu Auto Cad,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• zdyscyplinowanie i zaangażowanie,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę przy realizacji ciekawych projektów,
• szkolenia branżowe,

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: @

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ACE Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, zapraszamy na naszą stronę internetową: