Samodzielny/a Księgowy/a

HR Instytut
  • Opole, opolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta - firmy doradczej z Opola poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
Wyliczanie i odprowadzenia podatków (VAT, PIT,CIT,PCC),
Uzgadnianie i analizowane kont rozrachunkowych,
Księgowanie rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych oraz analiz, sprawozdań na potrzeby Zarządu i instytucji zew.,
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
Obsługa płatności,
Rozliczanie inwestycji.

Nasze wymagania:

Min. 2 letnie doświadczenie w firmie z pełną księgowością lub w biurze rachunkowym,
Doświadczenie w księgowaniu operacji magazynowych,
Doświadczenie z programami księgowymi (mile widziany Comarch Optima),
Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
Umiejętność tworzenia i prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
Znajomość prawa pracy,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Wysokie kompetencje interpersonalne,
Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Umowa o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie – (podstawa 6000-8000zł brutto),
Narzędzia pracy: telefon, komputer,
Prywatna opieka medyczna,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
Elastyczny czas pracy,
Możliwość pracy zdalnej,
Brak dress code`u.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)