Specjalista ds. utrzymania ruchu

HRK S.A.
  • Buk, wielkopolskie pow. poznański

Inżynier

Umowa o pracę

HRK S.A. dla swojego klienta, znanej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:
bieżące konserwacje/regulacje maszyn i urządzeń w hali produkcji
diagnozowanie i jak najszybsze usuwanie awarii maszyn i urządzeń
przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy maszyn i urządzeń
codzienny nadzór nad pracą wszystkich urządzeń znajdujących się w hali produkcji
okresowe przeglądy i naprawy maszyn i urządzeń
systematyczne prowadzenie dokumentacji działań w systemie
efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych i współprowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Wymagania

wykształcenie techniczne
wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki/elektryki/pneumatyki/automatyki
doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej
postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłego doskonalenia
dyspozycyjność do pracy zmianowej
komunikatywność i nastawienie do pracy zespołowej

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Karty Multisport i ubezpieczenie medyczne, karta lunch)
premie
merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
przyjazną atmosferę pracy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)