Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
IBG Instalbud sp. z o.o.

Inżynier/kierownik

  • Rzeszów, podkarpackie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

IBG INSTALBUD Sp. z o.o. oferuje, pełny zakres usług związanych z realizacją inwestycji budowlanych
i instalacyjnych jako Generalny Wykonawca. Działamy w całej Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Zatrudniamy ponad 200 pracowników.

Wykonujemy roboty z zakresu:

  • Budownictwa inżynieryjnego (oczyszczalnie ścieków, obiekty ochrony środowiska, gospodarka wodno - ściekowa, melioracja)- Generalne Wykonawstwo,
  • Budownictwa wielorodzinnego – Generalne Wykonawstwo wraz projektowaniem,
  • Budynków użyteczności publicznej wraz z infrastrukturą – Generalne Wykonawstwo,
  • Własne projekty deweloperskie

Chcemy być w 1 piątce polskich firm budowlanych specjalizujących się w energetyce i ochronie środowiska.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej (w zakresie instalacji elektrycznych), uczestnictwo w procesie budowania ceny ofertowej (przetargowej)
  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczną
    i harmonogramy z zakresu montażu instalacji elektrycznej, współpraca z kierownikiem budowy
  • prowadzenie rozliczenia kosztowego budów (podwykonawcy)
  • sprawdzanie dokumentacji wykonawczej, i powykonawczej
  • odpowiedzialność za realizację projektów, od momentu rozpoczęcia do zakończenia, w zakresie instalacji elektrycznych
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe o kierunku elektrotechnika
  • mile widziane doświadczenie w projektach elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania nim
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki
    z ZFŚŚ
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Administratorem danych osobowych jest IBG Instalbud sp. z o.o. 35-105 Rzeszów ul. Boya Żeleńskiego 6A, NIP: 8133381376. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w związku z przepisami RODO jest niezbędna do w uczestnictwa w całym procesie rekrutacyjnym. W razie np. przesłania aplikacji bez wyrażonej takiej zgody pracodawca nie jest uprawniony do skontaktowania się z nami w dalszym etapie rekrutacji, ponieważ stanowi to już naruszenie RODO. Należy zaznaczyć, że nie wyrażenie przez kandydata do pracy zgody na przetwarzanie danych osobowych lub jej wycofanie nie może zgodnie z Kodeksem Pracy być podstawą gorszego traktowania czy powodować negatywnych konsekwencji. Nie może być również powodem odrzucenia kandydatury takiej osoby, natomiast z oczywistych względów na etapie np. selekcji CV odbiera rekruterowi pewne możliwości kontaktu.