Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Gamer - gracz gier komputerowych

Marcin Horyna
  • Lubawa, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Wstajesz rano, włączasz konsolę, siadasz na kanapie, zakładasz na uszy słuchawki gamingowe, bierzesz do ręki pada, włączasz ulubioną grę… i tak przez kilka godzin.

Stanowisko:
• gamer
• montażysta

Zakres obowiązków:

• przygotowanie scenariuszy do 10-20 minutowych filmów,
• odtwarzanie scenek rodzajowych,
• montaż filmów na komputerze (mile widziana umiejętności w tym zakresie lecz nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie, nabędziesz ją w trakcie pracy),
• prowadzenie mediów społecznościowych - youtube, instagram, tiktok.

Wymagania

• kreatywność, wyobraźnia, opanowanie, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji,
• znajomość rynku gier komputerowych,
• znajomość obsługi programów graficznych,
• dyspozycyjność.

Oczekujemy:

• umiejętności pracy w grupie,
• znajomości obsługi komputera,
• rzetelności i dokładności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków,
• wykształcenia minimum średniego,
• przestrzeganie kultury osobistej i zasad higieny.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z
uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych,
• miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole.