Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Kierownik Działu Zarządzania Jakością

Państwowy Instytut Medyczny MSWiA
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Warszawa ul. Wołoska 137
poszukuje osoby na stanowisko:
Kierownika Działu Zarządzania Jakością

Zakres zadań, jakie realizowane będą min. przez pracownika:
• rozwijanie i zapewnienie realizacji strategii zarządzania jakością procesów i procedur w PIM MSWiA;
• wspieranie uzyskiwania certyfikacji ISO i akredytacji przez PIM MSWiA we wszystkich jego lokalizacjach;
• nadzorowanie zgodności z przepisami prawa i standardami zawodowymi, zwłaszcza
w odniesieniu do prawa pacjentów i dokumentacji medycznej;
• koordynowanie raportowania działań niepożądanych i planów naprawczych;
• zarządzanie systemem kluczowych wskaźników jakości w PIM, w tym wyników
klinicznych i epidemiologii;
• koordynowanie działań szkoleniowych dla pracowników PIM w obszarze jakości.
Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego (preferowane w zakresie ochrony zdrowia / medycyny / jakości);
• bardzo dobrej znajomość ustawy o akredytacji w ochronie zdrowia i przepisów wykonawczych;
• doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania jakością;
• znajomość standardów jakościowych dla podmiotów medycznych (ISO szpitalne, akredytacja);
• posiadania certyfikatu Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Jakością;
• umiejętności organizowania pracy własnej i delegowania zadań (umiejętności analityczne i organizacyjne);
• samodzielności, komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem kandydata będą:
• studia podyplomowe/szkolenia z zakresu zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa o pracę na okres próbny),
• możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV za pośrednictwem formularza lento.

Państwowy Instytut Medyczny MSWiA zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Państwowy Instytut Medyczny MSWiA, ul. Wołoska 137 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.