Kancelaria Notarialna - pracownik merytoryczny

Kancelaria Notarialna
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Kancelaria Notarialna w Warszawie (dzielnica Wola) zatrudni pracownika merytorycznego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:

sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych czynności notarialnych,

bieżący kontakt z klientem kancelarii, odbieranie telefonów, e-maili,

udzielanie informacji na temat planowanych czynności notarialnych i ich kosztów,

weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów.

Wymagania

minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej,

dokładność, skrupulatność i samodzielność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,

wysoka kultura osobista.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania zdobytej wiedzy,

przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem portalu.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)