Praca w biurze centrum Warszawy

agro test
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis oferty
Informacja w ogłoszeniach www

stanowisko - asystent koordynatora firmy

praca od 8 do 16 w dni robocze

Zakres obowiązków:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy zespołów do 21 osób w terenie, koordynacja grafika pracy kontakt z klientem, oferowanie, rozmowy telefoniczne z klientem,

Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem;
współpraca z innymi pracownikami, dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz faktur (wystawienie ), załatwianie spraw służbowych poza biurem.

Nasze wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem;
Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
Umiejętności organizacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu
Samodzielność w działaniu
Wysoką kulturę osobistą

Oferujemy

Pracę w przyjaznej atmosferze
Zadania pełne wyzwań
Wsparcie przy wdrożeniu

cv na emaila @
po otrzymaniu cv do dnia 12 lutego kontakt telefoniczny rozmowa online lub telefoniczna
do 19.02 decyzja i umówienie spotkania w biurze
do 26.02 zakończenie
01.03. rozpoczęcie pracy

zatrudnienie
umowa zlecenie do 6 miesięcy
po okresie próbnym umowa o pracę pełen etat plus system premiowy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)