Specjalista ds. pozyskiwania klientów - targi pracy eventy

Optea
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Specjalistka / Specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientami – organizacja wydarzeń/sprzedaż stoisk targowych

Praca stacjonarna: Rzeszów

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów

• umiejętności sprzedażowe / negocjacyjne - minimum 1 rok doświadczenia

• gotowość do pracy od zaraz

• wysoka kultura osobista

• komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

• umiejętność pracy pod presją i samodzielność

• pozytywne nastawienie do pracy

• prawo jazdy kat. B

• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Twój zakres obowiązków:

• pozyskiwanie wystawców na targi pracy, wydarzenia i eventy

• pozyskiwanie partnerów i sponsorów na organizawane wydarzenia

• pozyskiwanie patronów medialnych i merytorycznych

• budowanie bazy klientów, poszukiwanie i pozyskanie nowych klientów

• budowanie pozytywnych relacji z klientami

• aktywna sprzedaż, w tym delegacje sprzedażowe do siedzib firm na terenie podkarpacia

• realizacja celów sprzedażowych

• rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami

• opieka przedsprzedażowa i posprzedażowa nad klientami oraz podczas wydarzeń - nadzór nad wykonaniem stoiska, umowami, fakturami, realizacja zamówień konkretnych klientów

• aktywny udział w organizowanych wydarzeniach.

To oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• umowę o pracę na pełny etat

• możliwość rozwoju zawodowego

• atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do aplikowania
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)