Poszukujemy ogródników z doświadczeniem

Green Studio Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Green Studio z wieloletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni ogrodnika z doświadczeniem do pielęgnacji zieleni.
Czego oczekujemy:
- doświadczenia w branży ogrodniczej
- wiedzy na temat obsługi prostych maszyn i narzędzi ogrodniczych
- podstawowej znajomości potrzeb pielęgnacyjnych roślin ozdobnych
- gotowości do pracy w terenie u klienta
- prawa jazdy kat. B (opcjonalnie)
- komunikatywności
- uczciwości i chęci do pracy.

Zakres obowiązków:
- utrzymanie i pielęgnacja zieleni w ogrodach prywatnych oraz przy obiektach użyteczności publicznej/usługowej
- sadzenie oraz przesadzanie roślin, nawożenie, przycinanie
- pielęgnacja zieleni we wnętrzach
- zakładanie ogrodów /sadzenie roślin, zakładanie i utrzymanie trawników/

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
(początkowo zatrudnienie na umowę zlecenie / umowę o pracę na okres próbny)
- możliwość rozwoju
- szkolenia branżowe
- pracę w przyjaznej atmosferze
- odzież roboczą
- pracę od poniedziałku do piątku, o stałych porach dnia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer (od pon. do pt. w godzinach 9:00-16:30) lub przesłanie CV na adres @ , w którym zostaną zawarte informacje dotyczące kwalifikacji o doświadczenia.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)