Manager of Banking Data for the Corporate and Investment Ban

Goldenoreitc
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Stanowisko: Manager of Banking Data for the Corporate and Investment Banking (SCIB)
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Poland
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat, praca hybrydowa w Warszawie.
Umowa o pracę/ B2B.
Zarobki rzedu 30-50k brutto UoP+ wysoka premia roczna+ benefity.
Dla jednej z największych grup bankowych w Europie i Ameryce, z siedzibą główną w Hiszpanii, poszukujemy Managera Danych Bankowych dla Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej
Nasz zespół liczący ponad 8000 osób w 8 krajach rozwija i wdraża finansowe rozwiązania technologiczne w zakresie Cloud, Data, Cyber, Inżynierii Oprogramowania czy Sztucznej Inteligencji.
Jako siła napędowa cyfrowej transformacji firmy, jesteśmy przekonani o znaczeniu technologii zgodnej z potrzebami biznesu, przynoszącej wartość użytkownikom, społecznościom oraz sprzyjającej indywidualnej kreatywności.
Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego Managera of Banking Data, który będzie odpowiedzialny za implementację Banking Data Hub, zarządzanie technicznymi zespołami programistów Java Backend i specjalistów od Big Data. Poszukujemy kandydata, który skutecznie będzie priorytetyzować zadania w zespole oraz dbać o rozwój zawodowy pracowników, zapewniając najwyższą jakość i efektywność procesów rozwoju oprogramowania.
Główne obowiązki:
Zarządzanie i koordynacja pracy zespołów technicznych.
Zapewnienie wysokiej jakości i efektywności rozwoju oprogramowania.
Priorytetyzacja zadań i dbanie o rozwój zawodowy zespołu.
Wdrażanie i doskonalenie Banking Data Hub.
Kompletowanie zespołu

Wymagania

(nie wszystko jest must have)(nie wszystko jest must have)
Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewne.
Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami technicznymi.
Znajomość technologii Java, Spring Boot, PostgreSQL, OpenApi, Kafka.
Doświadczenie w pracy z technologiami Big Data, takimi jak Python/Scala, Spark, Databricks.
Umiejętność deep learning, machine learning i neural networks będzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej.
Silne umiejętności analityczne i organizacyjne.
Biegła znajomość języka angielskiego. (B2+)
Mile widziana znajomość hiszpańskiego

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, zdobycia cennych, wyjątkowych umiejętności w liczącej się branży na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet licznych benefitów
Wyjątkową atmosferę
Dla chętnych - podróże służbowe do Madrytu
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)